| ChristinaO a întrebat:

am intrat si eu pe miniprix.ro de curand si as vrea sa comand ceva, insa am cateva curiozitati:
1.cum se face livrarea(adica prin posta/curier)?
2.la valoarea produsului se mai adauga si o taxa pentru transport?
3. daca da, care e aceasta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Am intrat si eu acum si gasesti informatii pe site-ul miniprix la intrebari frecvente http://miniprix.ro/faq Citeste de pe site tot si apoi comanda ca sa nu ai surprize neplacute.

| gabytza_3730 a răspuns:

Buna.eu am comandat de multe ori dupa acest site.Costul transportului este prin curierat CARGUS si costa 12 ron.Ai grija la marimea produselor mai ales a bluzelor.Eu am patit sa iau un tricou pentru mama mea si sa fie imenslaughing Succes

| BOGDAN a răspuns:

E nice magazinu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livrea am impresia ca se face prin curier si din cate stiu costul transportului poate fi si gratuit daca comanzi de o anumita suma iar daca nu am impresia ca este 16 lei dar cauta pe site-ul lor mai multe informatii ca gasesti