| Bianca306 a întrebat:

am nevoie de ajutor. Nu stiu deloc ce inseamna stil casual. Ajutoor. P.s. funda!

Răspuns Câştigător
| Pufuletee02 a răspuns:

Buna!
Casual este un stil cât mai practic, în care se regăsește confortul, dar și eleganța.De altfel este cel mai popular stil, dar chiar și adoptarea acestuia trebuie să se potrivească perfect cu silueta, dar și cu personalitatea individului respectiv, și astfel se poate realiza un look de invidiat pornind chiar și de la cele mai comode ținute.
Funda?

4 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Blugi+tricou inseamna casual. Daca adugi pantofi sport=casual-sport. Daca adugi ceva cu talpa joasa=casual. Daca pui tocuri+accesorii mai elegante=casual-elegant.

| slowswag a răspuns:

O tinuta obisnuita

| justsummer a răspuns:

Tine de obisnuit. O tinuta obisnuita la care poti adauga un tricou amuzant sau un accesoriu mai neobisnuit.