| Laly_4113 a întrebat:

AM REPEDE NEVOIE DE AJUTOR! La sport trebuie sa pot sa fac roata azi ca ne da note, da nu reusesc deloc sa ridic picioarele in sus.Cum sa fac sa reusesc? DAu fundita, ajutoor! (fara comentarii urate de genu :vai nu stii sa faci roata etc) AJutor

Răspuns Câştigător
| Smarandica a răspuns:

Ai mare incredere in tine! ai sa reusesti ai sa vezi.Si lasa teama in prag.

3 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Si noi trebuie sa dam norma la roata dar daca nu putem face roata trebuie sa stam in maini.
iti trebuie antrenament sa faci roata, incerci azi mai incerci maine si vei reusi.

| ::::Diana::::: a răspuns:

Nu-ti fie teama.Nici eu nu pot sa fac roata. Dar cu putin curaj si incredere in tine ai sa reusesti cu siguranta.Cheia este sa ai incredere in tine.winking

| gabrielle43 a răspuns:

Cred ca numai tu vei reusi sa dai raspuns la intrebarea ta...bafta!