| A0n1mUL a întrebat:

am nevoie de mare ajutor nu vreau sa cheltui bani degeaba!
vreau sa cumpar un iphone 4s din floride sarasora cunosc pe cineva acolo si e mai ieftin si in fine...
deci vreau sa stiu daca o sa imi mearga in romania daca merge lmb romana pe el si daca pot baga cartela de orange in el.
daca merge wifi
daca merge tot!
va rog mult sa imi ziceti daca nu merge ceva la el daca il aduc aici.
multumesc

Răspuns Câştigător
| ionutz0097 a răspuns:

Salut.din cate stiu eu iphone 4s nu merge in Romania daca iei din floride sarasora nu merge softul la noi.de aceea de la Orange sau Vodafone e mult mai scump pentru ca ei il prelucreaza ca sa mearga in Romania si tot ei pun si limba roman. sper ca ti-am fost de folos. funda?big grin