| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Am nevoie sa stiu cam cat costa un hamster...dar sa fie fata, caci am un hamster,Sid, e baiat, dar... vreau sa ii mai iau o fata si vreau sa stiu cam cat costa ca sa stiu cam cat strang happy (mama nu mi-ar da bani din buzunar pentru un hamster nou, dec.ii strang singura. Tata, nici el nu vrea)
Deci, cam cat costa un hamster femela?

5 răspunsuri:
| Crisstttina a răspuns:

In jur de 50 lei happy

| Sketch2 a răspuns:

Hm...In functie de rasa ar costa 10-35 lei, dar uneori gasesti mai mult. big grin

| beatbox97alex a răspuns:

Un hamster costa in jur de 30-40 de lei.happy

| karla123 a răspuns:

Buna.Pai si eu am avut 2 hamsteri dar erau baieti. Pe unul am dat un jur de 10-15 lei.Si te sfatuiesc sa nu tii fata si baiatul in aceeasi cusca pentru ca fac foarte foarte foarte multi pui. Sau daca fac pui ai putea sa.i vinzi la magazinul de unde i.ai cumparat.big grin.

| Dani359 a răspuns:

Daca esti d pe langa Buzau ia din Buzau, este un mall peste drum de penny XXL aurora, si acolo sunt hamsteri la 20 lei