| dya a întrebat:

Vreau sa imi cumpar singura haine...adica si mama imi cumpara haine dragute si la moda ar as vrea sa imi cumpar singura ceia ce imi place... Cum as putea sa strang bani pentru ca nu cred ca imi ajubge ceia ce am in momentul de fata adica 11 ronlaughing sigur ca nu ajunge si eu as vrea multe iar parintii mei nu imi dau mereu bani de buzunar.

Răspuns Câştigător
| Helene a răspuns:

Heyhappy
1.Ai putea intr'o sambata sau duminica sa imparti niste pliante pe strazi[iti da vreo 10-20 de lei]
2.Sa iti pastrezi banii de pachet
3. Din alocatie
Alte metode nu mai stiu, dar asa cum am zis mai sus cauta si intereseaza'te sa imparti niste pliante, doar 1 ora iti iawinking
Spor la strans banilove struck

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Mergi si lucreaza pe timpul vacantelor; in strainatate copii de la 14 ani pot lucra ca vanzatori la magazin;