| Cip73Cc a întrebat:

Buna, am o problema cu o comanda facuta pe saitul Quickmobile.ro, de obicei nu au fost probleme, dar de data aceasta dupa confirmarea ca, comanda pentru un smartphone a fost procesata ..nu am mai primit nici un raspuns (7zile)de la aceastia. Comanda chiar daca am trimis 3 emailuri(tot la ei). Odata cu lansarea comenzii au fost retrasi de pe card si suma toata pentru produs ...cum procedez? Nu am cu cine vorbi la telefonul dat ca si contact pe saite...E doar un robot care ma trimite tot pe saitul lor.

2 răspunsuri:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Fa o plangere online la protectia consumatorului.
https://sesizari1.anpc.ro/

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Salut pentru ca sunt aici sa te ajut urmeaza urmatoarea comanda in cmd
/search -quickmobile.ro/mycomannds/-7days/return false/-caise