Întrebare recomandată | user84992949 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Cei/cele care va dati comanda de pe shein, ati intampinat probleme de genul sa nu mai vina, sa va aduca mai putine produse sau sa nu fie produsele pe care le-ati comandat? Daca da, cum ati rezolvat?

1 răspuns:
| All2exxtra a răspuns:

Eu comand destul de des de pe Shein și, deși nu mi s-a întâmplat nimic de genul acesta, am câteva prietene care au mai avut probleme cu vreo comanda. Supportul lor este destul de util, răspund repede și soluționează imediat problemele. De exemplu, dacă un produs din comanda nu ajunge, primești banii înapoi. Aici, trebuie sa fii atent/a la faptul că pot fi selleri diferiți și, deși de regulă ajung împreună, mai exista cazuri in care ți se livrează separat. Eu mi-am comandat in special haine și toate au ajuns exact așa cum erau pe site. Singurul lucru căruia îi poți acorda mai multa atenție este materialul. Am mai auzit prietene care se plângeau de materiale prea elastice când își cumpărau vreo rochie la 30 de lei, deși materialul era specificat în descriere.