| SayMeSayYou a întrebat:

Cum sa devin reprezentant avon? vreau sa stiu cum ma inscriu, de unde comand primul catalog, ce avantaje si dezavantaje am, vreau sa stiu absolut totul despre REPREZENTANTII AVON.care am ajuta cu cele mai multe detalii fundita :X:X dancing_in_the_rain1313@yahoo.com sau imperfect_angel96@yahoo.com mersi kiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Iti gasesti un alt reprezentant care sa te inskrie, iti trimite prin posta fisa de inskriere, si katalogul,
tu aduni komenzi, le primesti prin posta,
daca faci vanzare de peste 1 mil 100 mii, primesti 15% din suma,
daca faci vanzare mai multa, primesti si bani si kadouri, adica produse de la eihappy.
funditabatting eyelashes?

| fif2002 a răspuns:

Intra pe www.claudia09avon.eu, gasesti multe articole, poti sa ceri detalii si sa te inscrii pe site.

| maria_9275 a răspuns:

Pai aflii pe net tot ce ai nevoie http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page

| Alerim75 a răspuns:

Infinity nu te-ar interesa? contacteaza-ma pe aca75ro@yahoo.com pentru a-ti trimite detalii.Catalogul online il gasesti aici: http://www.infinity-trade.ro/eBrochure/Default.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Materialele necesare pentru a te inscrie (mostre, cataloage, flyere) ti le trimit eu prin posta.
Avantaje: reduceri cuprinse intre 15%-30% fata de pretul de catalog, oferte pentru reprezentanti, programe motivationale in fiecare campanie, card de credit parfumat, primesti minute in functie de valoarea comenzii(colaborare cu Orange), termen de plata al facturii flexibil, livrarea coletului la tine acasa prin curier in 48 de ore, plus multe alte avantaje
Dezavantaje : s-ar putea sa te indragostesti de ceea ce faci si sa iti doresti sa faci cariera (de fapt e un avantaj); personal in aproape 5 ani de Avon nu am intalnit dezavantaje deoarece mi-am urmat telul de a ajunge acolo susss unde a ajuns si coordonatorul meu.
Daca mai doresti informatii suplimentare acceseaza situl www.avon.wgz.ro si in sectiunea " Afacerea ta" gasesti un fisier cu informatii actualizate pentru fiecare catalog despre ofertele ce le are reprezentantul pentru catalogul respectiv si tot acolo ai un formular unde te poti inscrie. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti inscrie pe reprezentantavon.com/calin
Ai un formular ce trebuie completat, vei primi si prima carte a ta de Avon, merita sa incerci

| danafatu a răspuns:

Eu te pot ajuta cu inscrierea, sunt coordonator Avon:
-cadou un parfum la inscriere;
-Comision intre 20-40% la comanda;
-Livrare gratuita a coletului acasa;
-Premii in produse cosmetice si bonusuri in bani
-Suport online permanent, cursuri si training-uri gratuite atestate cu diploma!
-plata nu se face pe loc, ci in termen de 16 zile

Contacteaza-ma pentru detalii la dana. fatu@yahoo.com sau 0731166295

Pagina facebook: www.facebook.com/avondana
Pagina Avon Connects: www.avonconnects.com.ro/view-prp.jspa?username=dana.fatu

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Oricine se poate inscrie ca reprezentant AVON in doar cateva secunde completand formularul de aici http://mad.ly/signups/115664/join

| Tatiana1098 a răspuns:

Buuna...Mai vrei sa devii reprezentant? trimite mesaj la floreamarilena14@yahoo.com

| Dima_Ioana_1989 a răspuns:

Profita de oferta pentru noii reprezentanti Avon. Inscrie-te si bucura-te de toate aceste beneficii.
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta printr-un mesaj pe facebook sau un email la adresa: oana_4_life@yahoo.com

| Florentina_Laura_1998 a răspuns:

Intra pe : ea. tynaa@yahoo.com si iti dau detaliibatting eyelashes