| alice_7164 a întrebat:

Buna happy am si eu o problema.acum 2 luni mi-am facut curat in lucruri si am vazut ca multe nu-mi mai vin(adevarul e ca erau de cand eram in a 4-a). i-am zis mamei mele ca nu prea mai am haine si nu vrea sa ma duca sa-mi iau. ce sa fac? m-am saturat de hainele pe care le am si mama nu vrea sa ma duca la cumparaturi :-| fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu strang bani si`mi iau haine. pentru ca m-am obisnuit sa cumpar des. si pe mama nu o solicit prea mult. doar la chestii care costa mult sau asa. Poate te ajuta cu ceva sa strangi cativa bani si sa te duci tu cu prietenele sa iti iei haine. nu cu mama ta.

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Dc nu te dui singur?

| paffyxfairy a răspuns:

Din pacate parintii nostri nu mai au posibilitatea se ne ofere atatea, deoarece e criza. Spune-i ca iti doresti foarte mult niste haine noi, pentru ca toate colegele si-au cumparat. Vorbeste-i frumos si roag-o, insa fii tu naturala. Fii intelegatoare, iar daca nu va accepta, nu insista. Incearca intr-o alta zii cand vii cu o veste buna de la scoala, sau din alta parte. Acest lucru treubuie sa o rogi cand e fericita. FUNDA? big grin

| kent94 a răspuns:

Dai in cap si furai banii laughing