| MEandTHEWORLD a întrebat:

am un catel si nu stiu daca e buna zgarda contra puricilor. dispar si capusele? azi i-am gasit o capusa si am o solutie care mi s-a terminat.intradevar a fost foarte buna da a costat foare mult.nu mai vreau sa dau atatia bani pentru caine.bine esi pentru mine ca sa nu iau nici eu purici sau capuse de la el, dar.....baniibig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...vezi daca se scarpina des si cauta-i tu capusele, nu dureaza mult

| 93Anna93 a răspuns:

Zgarda antipurici e doar impotriva puricilor. Pentru capuse eu am luat un tratament special de la veterinar. O solutie care se aplica direct pe blanita, undeva la ceafa. Omoara capusele, de cum incearca sa intepe. Nu stiu cum se numeste, pentru ca veterinarul a preparat-o pe loc. Du-te la doctor, el va sti ce sa faca.

| Dania19 a răspuns:

Salut happy nu zgarda contra purici nu e buna si pentru capuse sad si eu am la catel si i-am gasit si eu o capusa in schimb este un vaccin anti capuse happy intereseaza-te la o farmacie veterinara happy