| LittleandLiars a întrebat:

Am varsta de 12 ani si nu stiu cum sa ma imbrac am o fata in clasa (cea mai buna prietena :X:X) care se imbraca super tare dar nu vreau sa avem acelasi haine ajutor am nevoie de sfaturi

Ms!

Răspuns Câştigător
| ellenutzza a răspuns:

Acum depinde si de stilul tau.eu iti pot da niste exemple de haine care tie sa nu iti placa si de aceea ar fi bine sa spui cam si ce fel de haine preferi
stilul meu e putin mai ciudat... ma imbrac de obicei in culori mai inchise pentru ca pur si simplu nu suport sa ma imbrac in alb sau roz sau galben etc.
imi iau niste pantaloni negri lungi(dar si jeansi stramti pe tor piciorul, sau pantaloni in carouri lungi sau trei sferturi), port adidasi de genul http://shop.americaskate.ro/covers/vtb8g5.jpg (sau bascheti ori tenesi) si tricouri cat mai ciudate adica: unele destul de largi, altele mai stramtute dar negre sau gri cu tot felul de scrisuri ciudate. port de asemenea jampieri ff des si fulare(aa...si inca ceva...camasi largi la care stau desfacuta la nasturi si pe sub un tricou care sa se asorteze:XX)

stilul meu e putin mai rock sau nu stiu cum sa-l numesc. s`ar putea sa-ti placa sau s`ar putea ca nu

in orice caz iti dau niste siteuri cu haine:
http://www.phixclothing.com/ (dai la women acolo sus)
http://tarafashion.ro/
http://www.quelle.ro/

sper ca te-am ajutat succes:-*

3 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Imbraca-te cu ce-ti sta bine si ai sa fii si mai super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de stilul
tau!

| Elyy_1997 a răspuns:

Bunahappy si eu am uneori problema asta dar, o rezolv... uite cum faci :uitate in garderoba ta si scoateti hainele preferate, apoi combinale cu cele care nu-ti plac asa de mult. de exemplu, i-ati un tricou care nu iti place si pe deasupra un maieu colorat (care iti place mai mult big grin ), o pereche de pantaloni scurti de blug si o pereche de bascheti, tenesi, ce preferi tu. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking (a, si la hainele care nu-ti plac, cumpara-ti niste strasuri si lipestele, vor arata mult mai cool ) pabig grin