| mihay_8367 a întrebat:

.. Puteti sa imi spuneti cat costa un set de 8 roti de silicon de 76 mm pentru role?

Răspuns Câştigător
| Tyrr a răspuns:

Depinde de adaosul comercial al fiecarui magazin...de preferat ar fi sa dai o tura printr-un magazin maricel(gen intersport, Decathlon) de articole sportive pentru ca poti gasi niscaiva oferte! din ce stiu cam 60-70 lei!

1 răspuns:
| Stergetimadeoriundenumaisunt a răspuns:

DIn cate stiu eu : Asta depinde de vanzatorwinking...hee hee Nu stii niciodata cat de destept este vanzatorul...laughing