| Raluuuca89 a întrebat:

a folosit cineva scotch colorat asa? http://accesorii-fashion.com/......aguta.html e bun de ceva? se lipeste?:-s

Răspuns Câştigător
| cooldede38 a răspuns:

Da,a avut si verisoara mea.Este foarte amuzanta banda aceasta.Si da, se lipeste.happyPerc ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Raluuuca89 explică:

Va multumesc!

| cooldede38 a răspuns (pentru Raluuuca89):

Nu ai pentru ce.:*:*De aceea exista TPU, pentru a ne ajuta intre noi.happynu?:*happy

| Raluuuca89 explică (pentru cooldede38):

Da ai dreptatebig grin:*

| cooldede38 a răspuns (pentru Raluuuca89):

:*:*Ma bucur ca esti de acor cu mine scumpo:X

| IoanaMihaela a răspuns:

Buna, am cumparat eu unul similar si e super tare, il poti lipi pe caiete, carton sau alt material. Iti personalizezi cum vrei obiectele. Recomand!

| Pufulete456 a răspuns (pentru IoanaMihaela):

L-ai cumparat de la librarie sau de unde?

| Andre3a17 a răspuns:

Da, e foarte bun. Ţi-l recomand cu încredere happy