| aAnastasiaA a întrebat:

Bună! Aș dori recomandări de magazine unde aș putea să-mi achiziționez rochii și fuste (pentru toate anotimpurile și de toate felurile)

Răspuns Câştigător
| 3difac3 a răspuns:

Poti merge in Zara, H&M, C&A, tot felul de magazine pe care le gasesti in mall

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recomand magazinele fizice, ca sa poti sa probeziwinking
daca ai mall la tine in zona recomand sa mergi in mall
exista 1000 de magazine online cu haine dar nu as recomanda nimanui sa cumpere de la distanta haine! pentru ca nu este ca la incaltaminte unde stii de exemplu cat porti si aproximezi cum e la adidas, cum e la nike sau cum e la Armaniwinking
la fuste, rochii e putin mai altfel nu?

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un magazin foarte bun de unde iti poti cumpara rochii si fuste la cele mai bune preturi. Este un magazin foarte bun de unde imi cumpar hainele pentru ca imi ofera coduri reducere answear. Magazinul este de incredere si ofera haine de calitate https://kupoane.ro/store/answear/.