| Dani_2567 a întrebat:

A folosit cineva capsula de slabit? As dori niste pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E tapa mare.O sa dai bani de geaba ca mine!

| luiza a răspuns:

Da dar e ca si alte pastile de slabit, ajuta doar pe moment... apoi pui la loc si poate chiar in plus!

| tiriboxi a răspuns:

Buna,daca vrei sa reglezi greutatea, recomandarea mea sa folosesti produse naturale pe baza de aloe vera de la www.foreverliving.com avind doua programe pe o perioada de 39 de zile poti pierde in greutate intre 5-17 kg fara a crea probleme de sanatate aceste produse sint avizate de Ministerul sanatatii pentru mai multe detalii contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

| kareina a răspuns:

Nu te mai gandii la asa ceva pentru ca iti deregleaza f rau organismul, nu imediat ce le iei ci in timp.Cauta alt sistem!

| catalina_8997 a răspuns:

O tampenie plus ca iti deregleaza organismul, stai cuminte slabeste prin diete nu prin tot felul de chimicale care iti afecteaza organismul... bafta

| Ð0ℓySh a răspuns:

Buna.am 18 ani, 165-170 si acum am 60 de kg.
De vreo 3 ani tot ma pun la slabit,, dar nu reuseam,,
o prietena mi-a recomandat niste pastile pe baza naturala...
ea a slabit cam 37 de kg din sept pana in prezent happy
mananc ca si in trecut, dar am slabit in jur de 5,, 7 kg in mai putin de 2 saptamani happyhappy

oricat sport faceam, cateodata nu mancam si 2,, 4 zile si nu pierdeam nici macar 200 de grame,,

am si eu o intrebare, care este ''masa de kg''ideala pentru mine?
mersihappy

| bebedin17 a răspuns:

Eu iau capsula de slabit de 2 saptamana.am dat 5 kg pana acum.la inceput am avut dureri de cap si usoare insomnii dar acum ma simt excelent chiar am foarte multa energie

| DjMiha a răspuns:

Te avertizez.nu lua astfel de capsule.sunt periculoase si in primul rand dai banii multi si nici nu functioneazaaa, daca vrei sa slabesti mananca cereale fitness dimineata. fundita?puppy dog eyes