| dumasbike a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o bicicleta mountain bike. ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau noi la playbike.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cube...nr.1 in europa. au preturi mai mari dar merita, sunt singurele facute in germania nu in asia. Eu mi-am luat una online de pe sportguru.ro. Mi-a venit a doua zi montata cu curier . foarte tare. Nu credeam ca o sa ajung sa cumpar online si bicle happy

| mgxxtreme13 a răspuns:

Cati banii ai accesibili? avem un site www.dirtbike.ro (acum ii in update o saptamana) dar acol gasesti orice la preturi bune:)

| neamtenz a răspuns:

Sa cumperi.