| SIsUTuDoR a întrebat:

Buna as dori sa-mi cumpar niste carti de pe net dati-mi ceva siteu-ri:
Codul penal
Codul civil
Cartea Judecatorilor "m-ar interesa legile, drepturil tot ce tine de tribunale etc.".

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Codurile: penal, de procedura penala, civil si de procedura civila, legea 303/2004 privind statutul judecatorilor si procurorilor si alte legi privind justitia le gasesti pe internet, nu trebuie sa le cumperi. Sunt multe magazine online cu carti juridice, inclusiv edituri care vand online, le gasesti pe toate daca dai o cautare cu carti juridice sau cu coduri. Numai bine!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Schweitzer a răspuns:

Incearca aici: http://profitshare.emag.ro/....../click.php

E cel mai ok site, parerea mea. Toate cele bune!