| Denis67 a întrebat:

Buna as sa vrea sa stiu cam cat ar costa transportul profuselor de pe Amazonul din Anglia si cat dureaza acel transport?
Pup.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Transportul este în funcție de produs și firma. Fă o stimulare și vei vedea, nu pățești nimic, căci la final e plata, până atunci vezi cat costa și transportul. Pe Amazon spune exact intervalul de livrare a produsului înainte să-l pui in coșul de cumpărături. De cate ori am comandat de pe Amazon au fost intre 3-14 zile lucrătoare, depinde de unde era livrat. Chiar daca comanzi de pe Amazonul englezesc sunt produse care vin din toate colțurile lumii!