| Adytzu1995 a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu o placa video si as vrea sa stiu ce imi recomandati.
System:
MOTHERBOARD asustek computer inc P5VD2-VM SE
Procesor:Intel Core 2 duo 4500
Ram:1 Gb ddr2
BUGET 200 lei
Astept raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Uite aici o lista cu placi video decente pentru bugetul de maxim 200 lei
http://www.emag.ro/......ast/f1f3f4
Iti alegi tu una care crezi, eu iti recomand din astea pe Msi gt430, la 189 de lei.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ce sursa ai?
Ti-as recomanda sa te indrepti spre piata SH, nu prea ai variante daca vrei ceva nou.

| AstonMartin a răspuns:

NU-ti lua o placa sh, pentru ca oricum nu o sa fie mai buna decat acestea, nu ai nici garantie, cum ai la una noua 3 ani de ex la msi, gigabyte, Asus... si oricum ca sa rulezi jocuri mai noi nu te ajuta nici procesorul. Bafta!

| singuraticul21 a răspuns:

CEVA NOU SI FF BUN GASESTI PLACA DE UN GB de la nVIDIA noua deneratie gt 430 128 biti da e 250 de lei daar am o placa de la nVIDIA secon vend ce am avut eu tio dau cu 150 lei nVIDIA 9800 gt de 1 gb

| Adytzu1995 explică (pentru singuraticul21):

Poi acum nu stiu placa de baza citeste 128 biti? si apropo a ta cati biti are?

| Adytzu1995 explică (pentru singuraticul21):

Salut pai nu stiu daca placa de baza citeste 128 de biti.Adauga id-ul meu adytzu_eu sa imi dai mai multe detalii despre placa ta video.