| Agoraphobia a întrebat:

As vrea sa merg in IDM si stiu ca au un stand de personalizare tricouri big grin Cam cat costa sa imprimi un text mic sau o poza pe un tricou (de la ei)? De asemenea stiu ca au pe acolo si un stand cu tricouri rock gata imprimate. Alea cam cat costa? happy Thx.

Răspuns Câştigător
| Duncan a răspuns:

Hey^^...Sa iti faci un tricou ultima data cand am fost era 35 de lei negru, 45 albu.Din cate imi aduc aminte dar cel mai sigur e sa te duci tu sa verifici