| hazza4ever a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar pudra de la Avon, dar am auzit ca de obicei iti ies bube pe fata de la produsele de la Avon sad Pentru cele care au folosit, v-au aparut bube? Sunteti multumite?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Nu este adevarat, este doar o strategie de marketing a firmelor concurente. Astfel de reactii manifesta persoanele alergice fie la ceva din componenta produsului fie la alta substante(praf, mucegai). Sau daca produsul este expirat, nu e cazul produselor Avon, dar este posibil ca o persoana sa fi folosit pudra dupa ce a expirat sau dupa ce a lasat-o deschisa si s-a asezat praful pe ea.

Am fost multi ani reprezentant Avon si nici eu si nici clientele mele nu au avut probleme de acest gen.

2 răspunsuri:
| Mirana03 a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| Codyx a răspuns:

Draguto,sunt reprezentant Avon asa ca nu mi s-a intamplat nimic.
Te asigur ca o poti folosi cu incredere, asta depinde si ce pudra e si ce ten ai tu tongue