| asdfghjkl27 a întrebat:

As vrea sa plasez o comanda pe sheinside.com, si am primit reducere de 20% pentru ca m-am inscris pe site. Problema este ca atunci cand introduc codul nu mi se face o reducere decat de un dolar. Aveti idee ce se intampla sau ce fac eu gresit?

2 răspunsuri:
| RockRox a răspuns:

Pai depinde de cat este comanda si mna, nu faci tu ceva gresit. Si eu cunosc acel site dar sunt mai multe si cu preturi mai mici, daca vrei o sa-ti las site-urile.

| elisaaaaaaa a răspuns:

Depinde cat de mult costa ce vrei sa iti comanzi