| AnnyLovx a întrebat:

M-am inscris acum o saptamana la Lady's, stiti cum plasez o comanda?
fundita*

Răspuns Câştigător
| alexandra120612 a răspuns:

Buna si eu sunt reprezentant la lady's de mai mult timp pai ca sa plasezi comanda scrii numele produsului sus unde scrie cauta iti apare alegi codul pe care il vrei si apesi pe comanda o sa iti apara comanda daca vrei mai multe buc pui cate buc vrei si apesi actualizeaza daca nu dai continua comanda iar dupa ce termini de trecut codurile dai finalizeaza iar comanda vine in 5 7 zile happy funda:*:*