| xbuburuzax a întrebat:

As vrea sa stiu ce se poarta vara asta.in ce culori...
Mersi

8 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Vara aceasta se poarta foarte mult turcoazul:dhappy

| bfvhjcv a răspuns:

Pai se poarta foarte mult culoarea turcoaz gasesti pe peste tot in mall-uri acesorii si hainute foarte dragute gen mall baneasa[bucuresti]

| Bishop a răspuns:

Se poartă accesoriile turcoaz happy

| Floreenofficial a răspuns:

Vara asta se poarta ce-ti place tie si cu asta basta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi aici cateva articole care mie mi s-au parut foarte utile: http://www.modaghid.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta portocaliul. Daca vrei sa-ti comanzi ceva... e nou blogul, dar vom pune multe hainute de vara si de toamna.:)Tot vine toamna...http://lucrusoarelil.blogspot.com/.:*. Daca vrei sa vorbim:l_lil93@yahoo.com:*

| mariutzanicolaescu a răspuns:

In general vara aceasta sunt la moda culorile loli-pop...

| ssashka a răspuns:

Culori deschise la baieti si verde mai mult la fete si bluewinking