| Myku a întrebat:

Ce se poarta in aceasta vara? Si ce culori?
as vrea sa stiu ca sa fiu la moda ca ma duc maine sa imi iau haine pentru vara sh...nu stiu ce sa imi iau.

dau fundita pentru cel mai reusit raspuns

Răspuns Câştigător
| Rainbow_4693 a răspuns:

Culorile ce se poarta acum sunt cele deschise si solare cum ar fi: Galben Auriu Portocaliu Rosu Mov. Se poarta rochitele subtiri de vara fuste diafane maieuri mulate si accesorii in masura cu imbracamintea. Ochelari de soare mari [de insecta] palarii de paie stil lejer Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Se poarta culorile deschise si imprimeurile florale.dar oricum tu arati bine daca tu simti ca arati bine.