| Bi3 a întrebat:

love struck am o intrebare... Vara trecuta oricunde mergeai vedeai si auzeai de haine din colectia,, Marin Girl ". vara asta ce haine se mai poarta? as vrea sa stiu si ce culori sunt de preferat in aceasta vara. love struck

Mersi mult / funda. :*

1 răspuns:
| D0zzz a răspuns:

Vara asta se poarta haine cu modele de flori. Sunt foarte la moda. e indicat sa te si speli cu geluri de dus pe baza de levantica, liliac etc. Se poarta rochii lungi, medii sau scurte. I-ati revista "cool girl" gasesti tot felul de haine ce se poarta sezonul acesta. Bafta!