| paty_1053 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu ce parere aveti voi baietii despre fetele inbracate mulat? pentru ca vad ca foarte multe fete se imbraca mulat si cred ca baietii or sa le placa mai mult.Deci cum e? ce parere aveti voi despre fetele imbracate mulat?

3 răspunsuri:
| jessyka_9063 a răspuns:

Nu sunt baiat dar imi dau cu parerea... daca ai ce arata te poti imbraca mulat dar daca nu, degeaba te imbragi tuu...big grinsper ca ti-am fost de ajutor

| d3mian a răspuns:

Depinde de cum arata. Daca arata bine...THEY LOOK REALY HOT in haine mulatetongue

| Demetriavic a răspuns:

Si eu ma imbrac mulat paty buna mea prietena si nu imi zice nim nimic