| Tuca a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se imbraca foarte sexy?
Ce parere aveti voi baietii despre fetele care isi iau colanti bluze foarte decoltate thinking si fetele care se imbraca decent.thinking

4 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Mi se pare o prostie care vine de la fetele fara educatie care nu stiu nimic alt ceva decat dragoste. Poti sa arati bine si fara sa te imbraci indecent, de fapt exista o gramada de stiluri care se imbraca decent.Hai sa zicem la balul bobocilor sau un club sa porti o rochie putin dar putin decoltata.Nu ca piticoancele de acum.

| Fαntαsy a răspuns:

Parerea mea, ca fata, e ca poti fi si decenta si sexy in acelasi timp happy, totul depinde de cum imbini frumosul cu placutul. Cele care se imbraca "prea" sexy fara bun gust, va dati seama ca par vulgarewinking

| Vali87 a răspuns:

Daca unii judeca o fata dupa cum e imbracata greseste foarte mult. Mie de exemplu in prezent imi place o fata tare mult care o stiu de 5 ani de zile si niciodata nu am vz imbracata cu pantaloni mulati, bluze decoltate, etc dar totodata cunosc fete care se mai imbraca si sexy fuste scurte, bluze decoltate si sunt niste tipe foarte ok, cuminti, cu note mari la scoala, liceu, facultate. Tin sa precizez ca am 24 de ani. Acum depinde fiecare ce mentalitate are. Aaa daca stii despre fata X care se imbraca numai in fuste scurte bluze decoltate ca a facut sau a fost cu 15 baieti atunci poti sa spui despre respectiva ca e nu stiu cum. Dar asa sa tragi o o concluzie despre o fata numai dupa felul in care se imbraca mi se pare o prostie fara margini. Poate cei de la tara sa aiba astfel de mentalitate si cunosc si eu ca am rude la tara.

| Timee೩ a răspuns:

Pai despre fetele care se imbraca sexi parerea este urmatoarea:
-ele vor sa`si scoata in evidenta totul(curu` si tatele) unele chiar si partea din fata.oh go on
Hei.thinking baieti nu poatra colanti. si rar de vezi un baiat cu tricoul decoltat.winking
Despre fetele care se imbraca decent sunt de acord.De ce nu as fi?