| nicoleta_9130 a întrebat:

Baietii ce parere aveti despre fetele care prea se imbraca exagerat?

3 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Exagerat in ce sens?

| radu a răspuns:

. adica exagerat?
din punctul meu de vedere exagerat ar putea sa insemne cu un decolteu prea mare sau ceva in genul asta. daca la asta te-ai referit : pai totusi nici prea prea si nici foarte foarte adica tot timpul se vor uita baietii dupa tine cu blugi mulati sau daca ai decolteu, dar ai grija sa nu pari o cur** de doi bani

| Incubus a răspuns:

Care se inbraca exagerat.Sa sti ca ai dreptate, ce atatea haine? prea exagereaza cu ele sa mai lase si acasa ce in chilotei nu merge.laughing