| girl28 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca firma miniprix este de incredere adica daca se respecta marimile de acolo pentru ca vreau sa imi comand niste tricouri si sunt nedumerita.

3 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Eu am lucrat curier la Cargus si am facut livrari foarte multe pentru Miniprix, din cate am observat, chiar daca se mai greseste cumva marimea, se returneaza fara nici o problema.

| girl28 explică (pentru Scintilla):

Multumesc frumos.

| ChocolateFantasy a răspuns:

Mai,nu stiu, parerea mea este ca nu prea e de incredere.Asta pentru ca a mai avut o prietena niste probleme cand a comandat happy