| mihaimcm a întrebat:

Am niste modele de tricouri in pc si as vrea sa iau legatura cu o firma care sa mi le vanda, am creat niste modele de tricouri si cred ca au potential si vreau sa mi le vand printr-o firma ce se ocupa cu asa ceva dar nu stiu nici una, ajutati-ma, multumesc!

2 răspunsuri:
| TuchleiMihai a răspuns:

Incearca sa faci cate un exemplar din cele mai interesante, vezi cum reactioneaza lumea, pune un plan de marketing cap la cap, gandeste-te la o promovare, dupa care ai cu ce sa te prezinti in fata unei firme. Si inreagistreazale la OSIM, ca se mai poate sa si le prezintii ideea, sa zica da bine te sunam noi, si sa-ti foloseasca ideile.

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop