| francesca13maria a întrebat:

as vrea si eu un site mare cum e de exemplu ebay pentru ca bunica mea sa cumpere niste margele pentru lantisoare, cercei, inele etc. eu sunt in Londra de aceea nu are cine din familia mea sa cumpere din Romania! multumesc

Răspuns Câştigător
| CoolAlice a răspuns:

Aici se gasesc materiale ieftine pentru bijuterii: https://www.breslo.ro/search/supply

Dar, trebuie sa comande produsele de la aceeasi persoana, altfel plateste transport de mai multe ori ca ii vin in colete separate.

1 răspuns: