| ShoujoS a întrebat:

Asi vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu niste idei pentru un costum de Halloween. Pe 12 noiembrie grupul de voluntariat din care fac parte organizeaza o 'petrecere' de Lasatul Secului cu tema Anii '70. Asi vrea sa ma costumez in ceva gen Rock 'n Roll Girl sau Nerd Girl. Am ceva idei dar as vrea sa vad mai multe. Nu vreau sa fie ceva extravagant, ci mai degraba ceva simplu ce pot gasi si in dulapul meu, dar ideile de accesorii DIY vor fi mai mut decat bine primite. Astept sa vad ce idei aveti si va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AlexandraRusu26 a răspuns:

Pai un constum ar putea fi un cap de dovleac cu niste haine mai aiurea, murdare si rupte (Jack cap de dovleac) sau o vrajitoare, ori fantome. Sper ca ti-am fost de ajutor