| flavianeacsu a întrebat:

Buna baieti si fetee! Maine e Valentine's Day. Ce cadouri le-ati luat iubitelor/iubitilor?

11 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Uite ce i-am luat eu iubitului meu Http://bit.ly/yB2Lse :) cred ca e ceva original si nu gasesti la toata tarabele.Happy Valentine's day si voua :*

| MihaelaDart a răspuns:

Nimic, nici eu lui si nici atat mie, cu toate ca maine vom vedea ce vom face atunci cand mergem in centru.

| negru30 a răspuns:

Nu a vazut cadou in viata ei - surpriza - surpriza

Alte răspunsuri
| MCRgurl a răspuns:

Am luat un puzzle.l-am facut, am lipit o poza cu noi, am pus-o peste puzzle si am decupat piesele si o sa i-l dau.

Răspuns utilizator avertizat
| Himera a răspuns:

Iubitul meu imaginar locuieste sub mine, dar nu pentru ca asa a fost dorinta de moment ci pentru ca asa ne-a potrivit soarta, el sa stea la etajul 3, eu la 4. Il iubesc foarte mult, asa ca de Valetineee, i-am pregatit o cina romantica, n-am uitat sa includ in meniu : tocana de perciuni de rata, bors de gandaci si la desert am ales o delicioasa dulceata de sosete vechi.
Ca sa nu dau foc la casa, am pus peste tot becuri de diferite marime ( iti dai seama ca e imposibil sa le aprind pe toate, dar intentia conteaza; sper totusi sa nu calce ca boul in ele ca n-am chef sa matur dupa) am umplut cada cu zapada(florile sunt scumpe in perioada asta, si da, avem nevoie sa ne racorim ca el se incinge usor si mi-e teama sa nu-i fiarba creierii).
I-am lasat un bilet pe usa cu "Te astept la mine, cheia e sub pres" si il astept pregatita, goala, in pozitie de bovina in fata usii.
O sa ne distram de minune. Hi hi hi.

| missClumsy a răspuns:

I-am impletit o esarfa :-> ii plac chestiile handmade. Si am facut-o cu suflet o sa aprecieze big grin

| allynutsa a răspuns:

O iesire la cinema.la un film pe care si-l dorea sa-l vada. Plus o plimbare romantica prin zapada pe faleza.Plus toata dragostea mealove struck

| doroxana a răspuns:

Nu m-am hotarat

| ramonule a răspuns:

Iasi lua un buchet de trandafiri