| Fury a întrebat:

care a fost in Besrhka de curand imi puteti zice si mie daca v-ati uitat la pantaloni/blugi cu talie joasa din aia skinny/stramti/mulati daca ati gasit din aia care la spate nu au buzunar sau eventual doar o bucata ingusta mai sus ceva de genu ca o liniuta pe fund(sper ca m-ati inteleshee hee ) si la ce pret daca v-ati uitat la pret?
Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Eu, nu am fost, dar am primit o pereche de blugi, ceva asemanator cum zici tu, si scrie pe eticheta pretul. sunt intre 20-30 euro, poate si mai mult. Ai mei au fost 29 euro.

| Fury explică:

*Bershka