| GigiDurul a întrebat:

Cat ar costa un DJ tinand cont ca vreau doar aparatura de sonorizare? Daca stau in alt oras se adauga si transportul?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de calitatea si puterea echipamentului, numarul de ore /zile de deplasare a echipamentului, la care se adauga transportul echipamentului, a DJ-ului (nimeni nu da echipamentul imprumut, nesupravegheat), masa, cazarea si diurna lui pe perioada deplasarii.
Avand in vedere ca, un echipament de sonorizare exterioara profesionista poate costa chiar sute de mii de Euro, te poti astepta la cateva mii de euro /zi.