| RR2000 a întrebat:

Mie imi place sa compun poezii, si am deja vreo 30! Cum pot sa le fac publice? Tinand cont ca stau intr-un oras mic si nu este nicio editura. De postat, nu vreau sa le postez pe site-uri de socializare.

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Salut.Ai putea sa te duci la biblioteca din orasul tau(banuiesc ca aveti asa ceva) si doamnele de acolo te-ar putea indruma si ti-ar explica pasii ce trebuie facuti sau ai putea sa vorbesti chiar cu doamna bibliotecara de la scoala voastra. Ele sunt cele mai bine informate

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poezi? Ce sunt alea?

| Viitorulapropiat a răspuns:

Multumesc mult pentru funda...sa ne spui daca ai reusit sa faci ceva.

| Bernardus a răspuns:

Ai putea sa le postezi pe wattpad