| Deni456 a întrebat:

Caut un reprezentant AVON care este dornic sa imi explice toate neclaritatile si sa ma ajute sa devin un reprezentant.Dar mai intai de toate sa imi explice toate neclaritatile.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie si tu pe Facebook avon si sigur iti apar o gramada de grupuri, dai si tu join si intrebi acolo si se gaseste cineva sa-ti scrie, din toti oamenii de pe TPU care ajung sa vada intrebarea asta, cati crezi ca-s reprezentanti avon? fii serioasa.

| OrsiiBalazs a răspuns:

Buna! Eu sunt lider Avon si te pot ajuta! Completeaza formularul de mai jos si te contactez eu pentru detalii!
https://office.avon.ro/redirect-page/thecreativegirlsteam