| nyna a întrebat:

Ce`i pot cumpara unei prietene de ziua ei tinand cont ca nu poarta bijuterii? si ceva in afara de maimutoi de plus

Răspuns Câştigător
| Psssssssssssss a răspuns:

Salut ca fata iti spun ca ai putea sai iei un parfum, accesori(breloguri, etc)flori, posete, haine, lacuri, etc
noua fetellor ne plac lucrurile astea
sau ai putea so scoty la un film si sai dai un buchet de trandafir(rosi)sau orici alte flori...parerea meawinking
sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In primul rand, depinde de cati bani dispui. In al doilea rand, orice fata apreciaza produsele cosmetice, hainele, accesoriile si chiar dulciurile. Daca o cunosti bine, vei sti ce-i place.

| Maya. a răspuns:

Un parfum care stii ca ii place. o super trusa de machiaj, un set de ingrijire a tenului, a corpului.etc,un tricou, o rochita.winking

| IrinaAndreea a răspuns:

O cana / perna etc. imprimata cu o poza cu voi doua, cosmetice, haine (daca le poti proba si tu), bilete la un film / concert. Sau daca ai mai multi bani, mi se pare frumos un epilator, placa performanta, poate chiar un telefon si sa nu uit de o rama foto digitala

| m0z0lici a răspuns:

Un parfum, o bluza, un obiect care sa ii tina de amintire, etc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dres de baie, ochelari de soare, un pix, trusa de machiaj, placa de intins paul, ondulator...