| Andrutzikka a întrebat:

Sall. ce sa poarta in vara 2011? tinand cont ca am doar 9 anibig grin

Răspuns Câştigător
| JustMetallica a răspuns:

Deci, sa incepem:
1. Rochiile uni, cu decolteu in forma de V, sau o jacheta purtata lejer, fara sa o inchei, te ajuta sa pui in valoare bustul generos, intr'un mod discret.
2. Fetele cu un posterior mai voluminos pot distrage atentia de la aceasta cu ajutorul unei rochii fara bretele. De asemenea, si o palarie interesanta poate avea acelasi efect. Accentueaza talia subtire cu o curea.
3. Sub un top vaporos, burtica de care te simti atat de complexata dispare ca prin farmec. Iar daca iti pui o fusta mini, lumea iti va admira picioarele!
4. Iata cea mai simpla soltie daca ai un posterior rotunjor: poarta o rochie scurta si o pereche de pantaloni stramti. Si mai bine e sa alegi o rochie in forma de A. Daca vrei sa pari si mai slaba, poarta la aceasta tinuta pantofi cu toc.
5. Vrei sa ai si tu picioare de model? Atunci nu te inbraca cu topuri lungi si alege mai bine o pereche de pantaloni scurti. Asa, picioarele tale vor parea mai lungi!
6. Daca ai coapsele proeminente, cei mai potriviti pentru tine sunt pantalonii largi in aceasta zona si mai ingusti in partea de jos. Completeaza'ti tinuta cu un top colorat.
7. Cu o salopeta lejera de vara, nu doar ca vei fi in trend, dar ii vei conferi si niste rontujimi apetisante. Nu evita, asadar, imprimeurile si volanasele.
8. Maioul alb, cu dantela in fata, distrage atentia de la partea de jos a corpului, unde vei folosi o culoare inchisa.
Succes!

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Pempers happy

| InsaneDoll a răspuns:

La 9 ani te doare de moda?straight face
doamne...vezi-ti de papusihappy

| plasticsmile a răspuns:

Nu conteaza varstabig grin...haine cat mai viu colorate

| AAAA31 a răspuns:

Se poarta animal print si imprimeurile florale:d

| Biib28 a răspuns:

Heii :*.
Sezonul de var 2011 este, fără îndoială, unul dintre cele mai interesante sezoane în ceea ce priveşte tendinţele modei, oferind o multitudine de sugestii, pe care fetele le pot folosi pentru a-şi îmbunătăţii aspectul lor.
Culoarea tendinţă: Orange. happy
Colecţiile designerilor sunt toate despre energie, entuziasm şi emoţie. Dintr-un punct de vedere psihologic toate aceste sentimente sunt perfect reflectate de culoarea portocaliu, care are un efect energizant, care este exact ceea ce unii dintre cei mai importanţi designerii încearcă să creeze prin afişarea câtorva creaţii.
Deşi tendinţa militară va fi un pic mai puţin populară, comparativ cu sezonul trecut, variaţiile sale vor continua să existe sub diferite forme.
Combinând feminitatea şi masculinitatea într-un mod inteligent, aceste articole de îmbrăcăminte practice crează imediat impresia de feminitate având în acelaşi timp, de asemenea, un tremur puternic de autoritate.
Imprimeurile florale se găsesc acum mai în toate magazinele.
Sper că te-am ajutat! >big grin

| EuNuTu a răspuns:

Se poarta haine.
Fiti, oamenilor, seriosi.

| printessalinutza a răspuns:

Pai fustele si bluzele pe culoare de:bej mov rosu si mov!