| grorge a întrebat:

Buna, daca doresc sa iau 80 de produse, ele avand pretul de 1.2$ pe bucata, DE PE ALIBABA, ce taxe vamale voi plati?
Este vorba de niste tigari electronice...
Daca se poate sa-mi ziceti fix pentru acesti 96$ pentru ele ar fi perfect,,,, multumesc!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Alibaba este o platforma B2B. In niciun caz nu vei gasi un distribuitor care sa-ti trimita 80 de produse cerandu-ti doar plata pentru produsele respective. De cele mai multe ori, transportul este de cel putin 10x valoarea totala a produselor. (960 USD in cazul tau)