| Anonimul151 a întrebat:

Bună, dacă metoda de livrare la o comandă de pe aliexpress este: Aliexpress Standard Shipping și scrie Tracking Available asta înseamnă că voi putea urmări pe site-ul poștei române? Adică nu e colet cu trimitere simplă nu?

În cât timp o voi primi din momentul în care a ajuns în România, în orașul de destinație, la poștă vamală?

Menționez faptul că e doar a doua comandă pe aliexpress și nu știu atât de multe lucruri.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Cel mai simplu poti urmari coletul pe https://www.17track.net/en