| okokokokokok1424 a întrebat:

Buna! De 8 zile comanda mea de pe shein a fost abia interceptata, nu a fost inca trimisa din China spre Romania. Este prima comanda si nu stiu daca este normal. Sper ca ma poate ajuta cineva!happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile de pe Shein ajung in 2-3 saptamani dupa ce ai achitat integral cumparatura pe website-ul lor, fiind trimise cu cea mai ieftina metoda postala, care nu se poate urmarii, fiindca nu este platit serviciu de curierat, asadar nu ai cum sa o vezi pana in ziua cand ajunge in orasul tau si te cauta postasul sa ti-o predea.