| teodoraaaq1 a întrebat:

Buna! Am dat o comanda pe shein acum cateva zile si de abia astazi mi-am dat seama ca nr de tel era scris gresit. Ce pot face? Am dat emailuri peste emailuri am sunat la nr invalide si am vorbit cu robotul de la shein. Nu se poate modifica nimic din pacate. Ma poate ajuta cineva? Credeti ca va mai ajunge pachetul si ca ma vor contacta pe emailul pe care am contul? Sau o sa sesizeze ca nr de tel e gresit si vor trimite comanda inapoi? Chiar nu stiu ce sa fac, sunt disperata, ajutor!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu au pe nimeni astazi?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu nu te poti ajuta singuta, cum am putea noi sa te ajutam?
Inveti din greseli si data viitoare verifici numarul de telefon si adresa de 100 de ori, ca sa nu-l mai gresesti iar acum poti doar sa speri ca ti se va aduce pachetul la usa.

Am avut o surpiza de acest gen si am raspuns la telefon, spunand ca eu nu am comandat nimic si nestiind daca este greseala sau este spam ori scam, am cerut sa trimita pachetul inapoi la magazin, ca eu nu-l vreau.

| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca sa anulezi comanda si fii mai atenta data viitoare inainte de a plasa comenzi, ca sa nu te mai afli in aceesi situatie neplacuta.Verifica datele tale de doua ori, ca sa fii sigura.

| Hyperion7 a răspuns:

Deci,calm!
Comanda nu se va trimite înapoi,cel puțin nu pentru că ai greșit numărul.
Comanda cred eu că va ajunge (nu știu să îți zic sigur),de aceea îți recomand să urmărești coletul, iar când e gata să vina vorbești cu cei de la fan Courier (la sediul din localitatea ta), le explici că ai greșit numărul de telefon și că ai dori numărul curierului care se ocupa cu livrarea ta.
Îl suni, ii explici situația și în caz de ajunge cu coletul, il rogi sa te sune pe numărul tău cel corect
Și cam asta ar fi tot.