| iuliandragos a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare in legatura cu o comanda pe shein, nu stiu daca este categoria potrivita insa imi pare rau daca nu, pe 11 martie am plasat o comanda pe shein, fiind prima mea comanda, pe 12 martie ultimul status era SHIPPED, scria ca un curier a fost informat si va prelua coletul curand, au trecut 2 zile, este normal? Nu vreau sa par un disperat, dar e prima data cand comand ceva din strainatate, astept raspunsuri DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai facut comanda sigur ti a facut si estimarea de livrare... undeva la 2 saptmani ar fi

| sofisis a răspuns:

De pe shein vin in aproximativ 2 saptamani

| DariaDark a răspuns:

Salut. Eu am comandat de multe ori de pe Shein, nu ai de ce să-ți faci griji. 2 zile?laughing) Aștepți undeva la 2 sau 3 săptămâni până îți ajunge comanda, btw, vezi că scrie data când ar trebui să-ți ajungă comanda.