| anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am mutat in Bucuresti si zilele astea vreau sa ma duc sa-mi cumpar role dar nu prea stiu magazine sportive.Ati putea sa-mi spuneti niste magazine sportive prin sectorul 4 sau 5 si sa-mi dati niste indicatii cam pe unde s-ar afla?
Multumesc anticipat.
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Eu stau in 4.
Pai intersport la:
Unirii(vezi ca scrie pe blocul din directia Sheriff(sau cum se scrie)scrie mare Intersport, la GrandArena, Etc.
Sau poti sa te duci la Cora, Carrefour, Metro sau Selgros si acolo sunt multe role si din Metro si-a luat verisoara mea si sunt super dragute si si le-a luat acum 1 an jumate si nu sau stricat deloc.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut Pe Magheru la Intersport. sau tot pe Magheru aproape la Universitate. Nu stiu cum se numeste magazinul. Pa

| ruginiz a răspuns:

Cauta in afi palace cotroceni, la intersport

| andr33a_5009 a răspuns:

Cora, metro eu am cumparat din metro si sunt bune