| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita...( nu vreau Cora, Carrefour etc ci doar magazine sportive). Si care este cea mai buna firma de role fiind o incepatoare, vreau sa fie comod, manevrabila si usor de invatat!? P. S: Am 13 ani!

1 răspuns:
| Anonimusss a răspuns:

EU am gasit la carrefour parcathinking sau in selgroslaughing nu mai stiu sigur pentru ca am fost in mai multe supermarketuri...si mi-am luat niste role foarte dragutelove strucklove struck sunt albe si firma este Rco.Nu am avut niciun fel de problema cu elewinking probabil tu le vrei reglabile...ale mele sunt fixe.Cred ca luna aceasta au facut un an de cand le am si arata ca noi, mentionez ca nu le-am spalat pana acum si bani am dat in jur de 130 leithinking parca

Oricum succes la cautat si eu zic sa te duci in supermarketuri deoarece sunt de calitate si acolo
PS:In supermarketuri poti gasi si oferte care in magazinele sportive aceleasi produse pot fi mai scumpewinking