| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa cumpar role maxim 150 ron dar nu stiu la ce magazin sa cumpar!? Vreau liste cu magazine de role! Va multumesc... Dau si fundita...( nu vreau Cora, Carrefour, la mana a doua etc ci doar magazine sportive ). P. S: Am 13 ani

3 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

La magazinele cu jucarii pentru copii sigur gasesti
si amagzinele pe care le-ai specificat tu alea aduc role pentru copii
magazine sportive:first bike
cauta in selgros ca sunt calumea si sunt si mai ieftine
eu mi le-am luat dintr-un alt magazin si am vazut sia colo fix aca le mele mai eiftinesad9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe 3W: http://www.3wmagazin.ro/product.html?c=52115&p=258213
Dar vezi ca mai costa si curierul vreo 30 ron (300. 000 lei vechi).

| Anonoim a răspuns:

Nu-ti lua role normale daca chiar vrei sa te apuci de role in adevaratu sens al cuvantului ia-ti model agresive costa putin mai mult dar rlabesti iti dezvolta musculatura si vei arata foarte bine
2 dupa parerea mea fetele care isi iau role tip agresive sunt cele mai tari au tupeu curaj sunt si frumose si nu au fite in fine parerea mea

eu am o pereche worker ozone sunt multumit de ele