| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Dacă astăzi îmi comand un telefon de pe eMag, în cât ajunge telefonul la mine in județul Maramureș?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Cam in 48 ore. Eu am prins si mai repede ca este un magazin la Oradea (Salonta este langa Oradea). Am facut comanda pana in ora 16:00 si mi-a venit a doua zi la pranz.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Înainte să faci comanda îți va estima data

| sierra1 a răspuns:

1-3 zile, nu mai mult

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În maxim o săptămână.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă faci comanda la primele ore ale dimineții, e posibil să ajungă si a doua zi.

| anonimg a răspuns:

Dacă îl comanzi până la orele 12:00 (ziua) va putea ajunge a doua zi.

| ReddY25 a răspuns:

Cum a spus și Sierra, cam în 1-3 zile

Răspuns utilizator avertizat